+1 Oy
163 Gösterim
Kontrol Kartı Kategorisinde
Merhaba,

Öncelikle, e-ticaret sitenizin işlevselliği ve sitede yer alan diğer ürünlerin detayları ile ilgili olarak harcadığınız emek için sizleri tebrik etmek istiyorum.

Geçmişte HD serisi bir kart ve P10 LED panel kullanarak, bir butona basmak suretiyle 50 şerli olarak artacak şekilde yukarı sayıcı yapmıştım. Maksimum 4 karakter sayma yapmıştık ve istediğimiz anda bir başka buton ile resetleyerek paneli sıfırlamıştık. Yine aynı işlemi HD-U6A Kontrol Kartı nı kullanarak yapabilir miyiz?

Bir diğer sorum, yine P10 panel ve bir kontrol kartı ile örneğin 3:00 dakikadan geri sayan bir sayıcı yapmak istiyorum. Bir butona bastığım anda süre 3 dakikadan geri saymaya başlayacak sürenin sonunda ekran sıfırlanacak. Taki tekrar saymaya başla butonuna basılıncaya kadar bekleyecek. Mümkünse; yine bir reset butonuyla süreyi istediğimiz herhangi bir anda durdurup yine 3:00 dakikadan geri sayıma başlatmak istiyoruz. Sürenin sonunda sayıcı süresi bittiğini bize bir kontak ile çıkış vermek suretiyle sürenin bittiğini anlayabilir miyiz? Bu sayıcı paneli içinde yine HD-U6A Kontrol Kartı nı kullanabilir miyiz?

Teşekkürler. İyi çalışmalar.

1 Cevap

0 Oy
(16.7k Puan)

Geçikme için özür dilerim yorumunuz içinde çok teşekkür ediyorum. 

"Geçmişte HD serisi bir kart ve P10 LED panel kullanarak, bir butona basmak suretiyle 50 şerli olarak artacak şekilde yukarı sayıcı yapmıştım. Maksimum 4 karakter sayma yapmıştık ve istediğimiz anda bir başka buton ile resetleyerek paneli sıfırlamıştık. Yine aynı işlemi HD-U6A Kontrol Kartı nı kullanarak yapabilir miyiz?" maalesef bu kartın bu özelliği bulunmamaktadır. HD-U60 tavsiye ederim.

"Bir diğer sorum, yine P10 panel ve bir kontrol kartı ile örneğin 3:00 dakikadan geri sayan bir sayıcı yapmak istiyorum. Bir butona bastığım anda süre 3 dakikadan geri saymaya başlayacak sürenin sonunda ekran sıfırlanacak. Taki tekrar saymaya başla butonuna basılıncaya kadar bekleyecek. Mümkünse; yine bir reset butonuyla süreyi istediğimiz herhangi bir anda durdurup yine 3:00 dakikadan geri sayıma başlatmak istiyoruz. Sürenin sonunda sayıcı süresi bittiğini bize bir kontak ile çıkış vermek suretiyle sürenin bittiğini anlayabilir miyiz? Bu sayıcı paneli içinde yine HD-U6A Kontrol Kartı nı kullanabilir miyiz?"  maalesef bu kartlarla bunları yapamazsınız. Özel bir karta ihtiyacınız var https://www.youtube.com/watch?v=Kcu_5Uo5XEM videoyu izleye bilirsiniz.

Peki videodaki üründe kullanılan kartın imalatı size mi ait yoksa HDU60 benzeri bir kart mıdır?
Çünkü biz skorboard yapacağımız sistemde arttırılacak sayı değerlerini değiştirmemiz gerekiyor.
Dolayısıyla ürünü bir arayüz program marifetiyle bizimde proglayabiliyor olmamız gerekiyor.
Özetle; videodaki üründeki kartı sizden tedarik edebilir miyiz?
Teşekkürler, iyi çalışmalar.
(16.7k Puan)
Resim: https://www.msreklam.com.tr/resim/resim/skorbord-karti.jpeg

Skorbordlarda kullanılan kart bu şekildedir. Ardunio ile desteklenmiş bir kart bunun tasarımı bize ait değildir özel olarak getirtiyoruz. Bu kartı isterseniz sadece kart olarak gönderimini yapabiliriz.
selam BU kontrol karta RESET fabrika ayarlarına geri dönüş yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?
...